YDS - YÖKDil Hazırlık Pro

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 2.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Kelime Software
YDS - YÖKDil Hazırlık Pro mobil uygulaması yabancı dil sınavında sizlere fayda sağlayacak bilgileri sunuyor.

 Akademisyenler, kamu görevlileri, askerler, öğrenciler ve burada sayamadığımız birçok meslek gruplarına mensup kişilerin üst mevkilere geçmeye hak kazanmaları için girmeleri gereken YDS sınavı için hazırlık  uygulaması ile karşı karşıyasınız. Android mobil cihazınız bu yabancı dil sınavına hazırlanmanızda sizlere yardımcı olacaktır. 

YDS - YÖKDil Hazırlık Pro mobil uygulamasını Android mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek sınava daha sağlam girebilirsiniz. YDS?de başarı öncelikle ileri seviyede İngilizce bilgisine ulaşmayı gerektiren bir sınav. Hem gramer hem de kelime derinliğine ulaşmış adayların 50 ve üzeri notlar alması ancak söz konusu bu sınavdan. YDS sınavlarında çıkabilecek, zevkle okunabilecek güncel, akıcı ve zengin okuma parçalarına uygulama içerisinden ulaşabilirsiniz. 

Okuma becerisi, Türkçede olduğu gibi, bol bol okuma pratikleriyle kazanılabilecek bir gereklilik olması sonuç olarak bol miktarda ve anlaşılır mesajlarla dolu İngilizce okumaları yapmamızı gerektiriyor. Maalesef gramer veya kelime bilgisi eksikliği, henüz tek cümleyi bile tamamlamamışken birkaç kez sözlüğe bakma ihtiyacı okuma bütünlüğünü parçalarken, okuma isteğimizi de törpülemektedir. 

YDS - YÖKDil Hazırlık Pro indir